BT İşAnalisti açıldı!

Türkiye’nin en iyi iş analistleri toplanıyor” söylemiyle oluşturduğum ve sizlerin ilgisiyle her geçen gün büyüyen LinkedIn grubumuzu artık web platformuna dönüştürmenin zamanı geldi.

Öncelikle  BT İş Analisti LinkedIn grubunda yer alarak yaptığınız işi benimseyip mesleğinize sahip çıktığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar içeriklerini bizlere ulaştıran, yorumlarıyla grubun üyeleri ile deneyimlerini paylaşan değerli grup üyelerimize ve grubumuzda kariyer fırsatlarını paylaşan işe alım uzmanlarına da tüm grup üyeleri adına ayrıca teşekkür ediyorum.

Aramızda bu sektörde yıllardır yer almış profesyoneller olduğu gibi henüz daha üniversite eğitimine devam ederken iş analistiği hakkında bilgi almak ve bu işin dinamiklerine hakim olmak isteyen genç arkadaşlarımızın da olduğunu düşünürsek, hem mesleğimizin itibarını koruma ve artırma noktasında hem de kuşaklar arası bilgi ve deneyimin aktarımı açısından ciddi sorumluluklarımız olduğunu düşünüyorum. Bu bilinçle hareketle burada oluşturduğumuz topluluğu LinkedIn’in soğuk havasında çıkarıp daha aktif, katılımcı ve yine sosyal bir ortamda bir araya getirmenin zamanı geldiğini düşünüyorum.

İşte karşınızda grubumuzun web sitesi

Btisanalisti.com’da üye olup, profil bilgilerinizi doldurduğunuzda kendinize ait bir profil sayfasına sahip olarak topluluktaki yerinizi almış oluyorsunuz. BTİsanalisti.com bir topluluk sitesi yani sosyal bir site. Örneğin üyeler birbirleri ile bağlantı kurarak arkadaş olabilir ve özel mesaj gönderebilir. Ancak asıl önemlisi bana göre bilgi paylaşımının daha aktif olacağı bir ortamın yaratılmış olması. Forum sayfasında soru ve cevaplar ile etkileşimi ve paylaşımı üst seviyeye çıkarabileceğiz. Bunun yanında sektördeki etkinlikler ve iş analisti iş ilanları da yer alacak ve profil bilgileriniz ile bu ilanlara ve etkinliklere başvuru yapabileceksiniz.

btisanalisti.com’da neler yapabileceksiniz?

  1. Mesleki gelişmeleri her an takip edebilecek ve haberdar olacaksınız.
  2. Deneyimli iş analistlerinin yazıları ile iş deneyimlerine ulaşabileceksiniz.
  3. Sizin gibi diğer iş analistlerine sorularınızı sorabileceksiniz.
  4. Profil sayfanız, sitedeki etkinliğinizle birlikte ile kişisel markanız gelişecek; yetenek avcılarının radarına girmeniz kolaylaşacak.
  5. İş ilanlarına ve sektörel etkinliklere btisanalisti.com üzerinden başvurabileceksiniz.
  6. Türkiye’de sektörden diğer iş analistleri ile tanışabilecek, iş bağlantıları kurabilecek ve hatta arkadaş olabileceksiniz.
  7. (Çok yakında buraya yeni şeyler eklenecek)

BT sektörünün deneyimli profesyonellerini ve iş analistlerini deneyimlerini bizlerle paylaşmalarını istiyoruz. Eğer siz de btisanalisti.com’da yazılarınızın yayımlanmasını istiyorsanız yazar kadromuza katılabilirsiniz. başvurularınız için şimdilik iletişim sayfasından bize ulaşmanız yeterli.

Hayırlı olsun!

0 Yorum

Bize Ulaşın

İletmek istediğiniz bir konu mu var? Lütfen bize yazmaktan çekinmeyin.

Gönderiliyor

©2018 BT İşAnalisti & btisanalisti.com | İşi Bilen Teknik İnsan

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account